image

Altın fiyatları son dakika: TARİHİ REKOR! 15 Nisan gram altın fiyatları

Altın fiyatları 15 Nisan Çarşamba gününe yukarı yönlü seyirle başladı. Hafta başından beri yükseliş yönünde seyir izleyen altın fiyatları Çarşamba günü tarihi rekor kırıp 380 lira seviyesine ulaştı. Peki, bugün çeyrek ve gram altın fiyatları ne kadar? İşte, 15 Nisan güncel gram ve çeyrek altın fiyatları

GRAM ALTIN FİYATLARI REKOR KIRDI

Haftaya yukarı yönlü seyirle başlayan ve geçtiğimiz gün 375 lira seviyesini aşan gram altın fiyatları haftanın üçüncü işlem günü olan 15 Nisan Çarşamba gününe yukarı yönlü seyirle başladı. Günün ilk saatlerinde 380 lira seviyesini aşan altın fiyatları 379 lira seviyelerinde dengelendi. Saat 09.30’da bigpara.com’da kaydedilen bilgilere göre gram altın 379 liradan işlem görüyor.

ÇEYREK ALTIN FİYATLARI NE KADAR?

Çeyrek altın fiyatları bilindiği gibi öğle saatlerinde güncelleniyor. Güncelleme yapılana kadar ise işlemler bir önceki günün rakamsal değerleri üzerinden yürütülüyor. Buna göre geçtiğimiz günü 600 liranın üzerinde kapatan çeyrek altın fiyatları serbest piyasada 607 lira alış ve 621 lira satış fiyatı üzerinden işlem görüyor.

leave your comment


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Uploading