Şartlar ve Koşullar

Şartlar ve Koşullar

www.isteradar.com adresi, işverenlerin personel ihtiyacına çözüm üretmek için kurulmuş bir ilan platformudur. Bu platform ile;

  • İşverenler siteme kayıt olarak, ücretli yahut ücretsiz ilan paketlerinden birini tercih ederek eleman ilanı verebilir.
  • İş arayanlar, sisteme giriş yaparak, hiçbir kişisel veri vermeye mecbur olmaksızın, site üzerinde ki iş ilanlarına bakabilir.

www.isteradar.com adresi üzerinde, iş arayanların cv yahut özlük bilgileri kayıt edilmez. İşveren yahut 3. kişiler ile paylaşılmaz.

İlan Yayınlama

www.isteradar.com adresi üzerinden giriş yaparak ilan yayınlamak isteyen işletmeler, bu şart ve koşulları okumuş ve kabul edilmiş kabul edilir.  Kayıt sonrasında, işletmeler aradığı personel özelliklerini detaylı olarak berliterek ilan girişlerini tamamlarlar. Ücretli paketler içeriğinde de yer aldığı üzere, ilanların siteye girilmesi sonrasında, seçilen pakete uygun olarak ilanlar İŞ’te Radar sosyal medya hesaplarında yahut doping ilanı seçilmesi halinde KayseRadar ve Kayserim.net sosyal medya hesaplarında (facebook ve instagram) üzerinde yayınlanır.

İlanlar, öncelikli olarak ilan paketinin belirlenip ödemesinin yapılmasının ardından, yapılan işlemin onayına müteakip işletme tarafından yine site üzerinde yer alan “+yeni iş ilanı” başlıklı link üzerinden girilir. Seçilen paketlere bağlı olarak, ilan girişinden sonra ki 24 saat içerisinde sosyal medya hesaplarında yayınlanır.

İlanın yayını öncesinde, işletmeler siparişlerini iptal edebilir ve ücret iadelerini alabilir. İlanın yayınlanmasından sonra gelecek taleplerde, ücret iadesi yapılmaz.

İlan içeriğinde yer alan bilgilerin doğruluğundan işletmeler sorumludur. www.isteradar.com ilan içeriğinin doğruluğu ile ilgili sorumluluk kabul etmez.

İlan kaydı sonrasında, ilan içeriğinin kişisel haklar, iş etiği, kanuni değerler ve iş ahlakına uygun olmaması halinde, www.isteradar.com ilanı yayına almadan ücret iadesini yaparak siparişi iptal edebilir.

İlanın yayını sonrasında, ilan sahibinin art niyetli, başvuranlara karşı tavır yahut tutumu sebebi ile gelebilecek şikayetlerde, ilan yayından kaldırılır.

Uploading