resim

Piyasaların Yönü

USDTRY… 8.35 Seviyelerine Yöneldi… TCMB toplantısı öncesinde TL varlıklar majör para birimleri karşısında zayıf bir görünüm sergiliyor. Dolar global bazda güç kazanırken Dolar TL kuru 8.34 seviyelerine yükseldi.

EURTRY…10 Seviyesinin Üzerinde… TL varlıklar majör para birimlerine karşı direnç gösterme konusunda zorluk yaşıyor. Euro TL kuru 10.05 seviyesini test ettikten sonra sabah saatleri itibarıyla 10.02 seviyelerinde işlem görüyor. Yarın gerçekleştirilecek TCMB toplantısı öncesinde TL varlıklarda b

EURUSD… Yellen’ın Açıklamaları Sonrasında Dolar Global Bazda Güç Kazandı… ABD Hazine Bakanı Janet Yellen, dün internette yayımlanan bir röportajda ABD ekonomisinin yüksek hükümet harcamaları nedeniyle aşırı ısınmasını önlemek için faiz oranlarının ılımlı bir şekilde artması gerekebileceğini söyledi. Janet Yellen’ın açıklamaları sonrasında dolar global bazda güç kazandı. Euro Dolar paritesi 1.20 seviyelerine kadar geri çekildi.

XAUUSD… Dolar Global Bazda Değer Kazandı… Yellen’ın açıklamaları sonrasında ons altın değer kaybederken gün içerisinde gördüğü 1,799 $ seviyesinden 1,774 $ seviyelerine kadar geri çekildi.

GLDGR… 481 TL Seviyelerinden Geri Çekildi… Gram altın ons fiyatındaki ve Dolar TL kurundaki hareketlere bağlı olarak dengelenme çabası içerisinde. Gram altın yeni işlem gününün ilk saatlerinde 476 TL seviyelerinde işlem görüyor.

yorumunuzu bırakın


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Uploading