company profile image

kaygun çelik metal

çelik

Hakkınızda

Kaygun Metal Ürünleri; Mühendislik, Ar-Ge,Danışmanlık Hizmetleri ile yalnızca imalatçı değil, yaptıkları ile hizmetverdiği sektörlerde marka haline gelmiş Kaygun Çelik Metal İnşaat Mobilya San.ve Tic. LTD.ŞTİ’nin piyasa sunduğu marka tescilli ürünleridir.

Kaygun Metal ürünlerinin tamamı yerliüretim olarak Kayseri Organize Sanayi Bölgesinde imalatlarına devam etmektedir.

Firmamız 1983 yılında çelik konstrüksiyonimalatı ve montaj işleri yapmak üzere kurulmuş olup zaman içerisinde üretimkoşullarını geliştirerek günümüze kadar imalatlarını geliştirmiş, müşterilerinekaliteli ürünleri zamanında uygun fiyat politikası ile sunmayı ilke edinmiştir.

 

Halihazırda çelik konstrüksiyon imalat ve montajı, anahtar teslimendüstriyel yapılar, petrol istasyonları, korkuluk ürünleri ile panel çitimalatı ve inşaat güvenlik bariyerleri, inşaat demiri ve endüstriyel borumontaj malzeme ekipmanları ürün yelpazemizde yer alan başlıca ürünlerdir.

Müşteri memnuniyetini temel prensip olarak alanfirmamız, yurtiçi ve yurtdışından gelen talepler doğrultusunda istenilen herrenk ve ölçüde imalat yapabilmektedir. Sürdürülen Ar-Ge çalışmalarımızsonucunda ürün yelpazemize herzaman yeni ürünler eklemekte ve sizlerinbeğenisine sunmaktayız.

Uploading