Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

Verilerin Kaydı

İşverenler, vermek istediği iş ilanları ile ilgili gerekli ve yeterli bilgileri www.isteradar.com adresi üzerinden kaydeder. Verileriniz, aradığınız personel ve personelin nitelikleri ile ilgili olmalıdır. Bunun dışında ilan metnine girmiş olabileceğiniz özel yahut işletme- kişisel verilerinizin sorumluluğu www.isteradar.com’a ait değildir.

İş arayanlar için, hesap giriş bilgileri dışında mecburi veri giriş alanı bulunmamaktadır. İş arayanların cv ve portfolyo bilgileri sisteme kabul edilmemekte ve sistemde kayıt altına alınmamaktadır.

Tüm Veriler için;

İşverenlerin personel arama sebebi ile site ziyaretçilerine açık olarak girmiş olduğu veriler dışında, sistem üzerinde ki hiçbir veri 3. şahısların kullanımı için verilmez. www.isteradar.com, kayıt bilgileri dışında ki kişisel verileri kendi serverlarında güvenlik sertifikaları eşliğinde korur.

Ödeme Süreci

www.isteradar.com, PAYTR ödeme iletim sistemi ile ödeme kabul eder. Güvenli ödeme sistemi sayesinde, kart bilgileri dahil olmak üzere, ödeme bilgilerinin hiçbirisi tarafımızca kayıt altına alınmaz.

Uploading