image

Altın fiyatları ne kadar? 12 Nisan çeyrek ve gram altın fiyatları

Altın fiyatları bugün ne kadar? Bilindiği üzere bugün piyasalar kapalı olduğu için altın, bir önceki günün rakamsal değerleri üzerinden işlem görüyor. Peki, gram ve çeyrekaltın fiyatları en kadar? Ekonomi gündemini takip edenler ve sokağa çıkma yasağının uygulanmadığı illerde bulunup gün içerisinde altın alım satımı yapacaklar, 12 Nisan güncel altın fiyatları…

GRAM ALTIN NE KADAR?

Hafta sonunu YANİ 12 Nisan Pazar günü gam altın fiyatları Cuma gün ki kapanış değeri olan 363,23 TL’den işlem görmeyi sürdürürken diğer altın türleri de yükseliş trendinin içerisinde yer almaya devam ediyor.

ÇEYREK ALTIN NE KADAR?

Anadolu Ajansı’nın geçtiği son verilere göre çeyrek altın alış fiyatı 585 TL, satış fiyatı ise 590 TL olarak belirlendi. Yatırımcısının en çok tercih ettiği ürünlerden olan çeyrek altın da gram altına bağlı olarak artış yaşayan ürünlerden olmuştu.

CUMHURİYET ALTINI NE KADAR?

Alış ve satışta diğer altın türlerine oranla daha az kaybettirmesi nedeniyle en fazla tercih edilen altın türlerinde olan cumhuriyet altını ise bugün 2 bin 394 TL’den alınıp, 2 bin 415 TL’den satışa sunuluyor.

leave your comment


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Uploading