image

Altın fiyatları 7 Mayıs: Gram ve çeyrek altın fiyatlarında rekor!

Altın fiyatları 7 Mayıs Perşembe günü altın alım satımı yapacaklar ve piyasalardaki gelişmeleri araştıranlar tarafından merakla araştırılıyor. Bugün serbest piyasada dolar TL kurundaki yukarı yönlü hareketinde etkisiyle birlikte güne yukarı yönlü seyirle başladı. Peki, bugün çeyrek ve gram altın fiyatları ne kadar, kaç TL? İşte, 7 Mayıs Perşembe günü çeyrek ve gram altın fiyatları…

GRAM ALTIN FİYATLARI NE KADAR, KAÇ TL?

Geçtiğimiz güne 387 lira seviyesinden başlayan gram altın fiyatları geçtiğimiz gün öğle saatleri itibariyle hızlı bir yükseliş trendine girdi ve 390 lirayı aşarak başladı. Bugün ise yukarı yönlü seyrini sürdüren gram altın fiyatları saat 08.30’da bigpara.com’da kaydedilen bilgilere göre 392 lira seviyesinden işlem görüyor.

ÇEYREK ALTIN FİYATLARI NE KADAR?

Çeyrek altın fiyatları bilindiği üzere tıpkı gram altın fiyatlarında olduğu gibi piyasalar kapalı olduğu için haftanın kapanış değerleri yani geçtiğimiz Cuma gününün değerleri üzerinden serbest piyasada işlem görüyor. Buna göre çeyrek altın serbest piyasada 628 lira alış ve 643 lira satış fiyatı üzerinden işlem görüyor.

leave your comment


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Uploading