image

Altın fiyatları 27 Nisan: Bugün çeyrek ve gram altın ne kadar?

Corona virüsü tedbirleri kapsamında alınan sokağa çıkma yasağı nedeniyle dört gündür kapalı olan piyasalar bugün açıldı. Yatırımcılar ve ekonomik parametreleri takip edenlerin gözünü ilk çevirdiği rakamsal değerler arasında ise altın fiyatları en önde yer alıyor. Peki, bugün çeyrek altın ve gram altın fiyatları ne kadar? İşte, 27 Nisan çeyrek altın ve gram altın fiyatları…

GRAM ALTIN FİYATLARI NE KADAR?

Gram altın fiyatları 27 Nisan Pazartesi gününe aşağı yönlü seyirle başladı. Geçtiğimiz haftaya 378 lira seviyesinden başlayan altının gram fiyatı haftanın son işlem gününde 386 lira seviyesine kadar yükselmiş ve haftayı bu değerler üzerinden kapatmıştı. Ancak yeni haftaya aşağı yönlü seyirle başlayan gram altın fiyatları bugün güne 385 lira seviyesinden başladı.

ÇEYREK ALTIN NE KADAR, KAÇ TL?

Çeyrek altın fiyatları öğle saatleri itibariyle güncelleniyor. Bu nedenle işlemler bir önceki kapanışın rakamsal değerleri üzerinden sürdürülüyor. Buna göre sabah saatlerinde bigpara.com’dan alınan verilere göre çeyrek altın 618 lira alış ve 633 lira satış fiyatı üzerinden işlem görüyor.

Cumhuriyet Altını

2.467,70

2.529,50

Yarım Altın

1.233,90

1.266,70

leave your comment


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Uploading