resim

Altın fiyatları 11 Mayıs: Gram ve çeyrek altın haftaya nasıl başladı?

Gram altın ve çeyrek altın 11 Mayıs Pazartesi günü yani haftanın ilk işlem gününde yatırımcılar ve ekonomi gündemini takip edenler tarafından merakla araştırılıyor. Hemen belirtelim ki geçtiğimiz hafta rekor üzerine rekor kıran altın fiyatları Perşembe günü aşağı yönlü seyre geçmiş ve haftayı yatay yönlü seyirle kapatmıştı. Peki, gram ve çeyrek altın fiyatları ne kadar, kaç TL? İşte, 11 Mayıs çeyrek ve gram altın fiyatları…

GRAM ALTIN FİYATLARI NE KADAR?

Geçtiğimiz hafta dolar TL kurundaki yukarı yönlü hareketin de etkisiyle birlikte 396 liraya kadar yükselen gram altın fiyatları geçtiğimiz haftayı 388 lira seviyesinden kapatmıştı. Yeni haftaya da yatay yönlü seyirle başlayan gram altın fiyatları serbest piyasada saat 08.30’da kaydedilen bilgilere göre geçtiğimiz haftanın kapanış değeri olan 388 liradan işlem görüyor.

Çeyrek altın fiyatları serbest piyasada öğle saatleri itibariyle güncelleniyor. Fiyatlar güncellenene kadar ise işlemler bir önceki kapanış değerleri üzerinden yapılıyor. Buna göre çeyrek altın fiyatları saat 08.30’da kaydedilen bilgilere göre 621 lira alış ve 638 lira satış fiyatı üzerinden serbest piyasada işlem görüyor.

ÇEYREK ALTIN FİYATLARI NE KADAR?

Cumhuriyet Altını

2.481,10

2.544,30

Yarım Altın

1.246,30

1.276,00

yorumunuzu bırakın


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Uploading